środa, 8 kwietnia 2015

serial "Eye Candy"

Tytuł: Eye Candy

Gatunek: Dramat, kryminał

aktualnie zakończony I sezon (10 odcinków)Akcja skupia się na genialnej hakerce Lindy (Victoria Justice), która zostaje namówiona przez współlokatorkę, by zacząć umawiać się przez Internet. Kobieta zaczyna podejrzewać, że jeden z jej adoratorów może być niebezpiecznym internetowym przestępcą. Kiedy cybernetyczna policja odkrywa, że w Manhattanie grasuje potencjalny seryjny morderca, wszystkie poszlaki kierują w stronę mężczyzny, z którym umawia się Lindy. Kobieta razem z grupą hakerów pracuje nad rozwiązywaniem morderstw i wymierzaniem na ulicy własnej sprawiedliwości.

Już pierwsza scena to „mocny kop”, gdzie Lindy jest świadkiem porwania swojej młodszej siostry Sary. Próbuje ją ratować jednak jest bezsilna w strugach deszczu... Trzy lata później jako hakerka łamie prawo starając się pomóc innym. Za namową przyjaciółki umawia się przez portal randkowy Flirtual z pewnymi chłopakami. Ale jeden z nich może być niebezpiecznym psychopatą, który szuka idealnych ofiar. Kim jest? Niepokojąca gra wirtualna wkracza też w życie Lindy, jej przyjaciół i bliskich, ktoś ją obserwuje. On prowadzi z nią grę w kotka i myszkę. Pojawia się strata, cierpienie, wina.. I determinacja by nie tylko znaleźć zaginioną siostrę, ale też zemścić się, wymierzyć sprawiedliwość.Dziesięć intensywnych, pełnym napięcia, emocji, zagadek i tajemnic odcinków. Warto, jeszcze raz warto.

Mam nadzieję, że jak najszybciej pojawi się drugi sezon.

"A co jeśli jej nigdy nie znajdę? Nie odkryję prawdy?"

OCENA: 5,8/ 6

8 komentarzy:

 1. Nie znam tego serialu, ale brzmi całkiem ciekawie. Nie wiem tylko, czy uda mi się go w sieci znaleźć i obejrzeć. Rozejrzę się jak coś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również czekam na drugi sezon :) "Eye Candy" spodobało mi się od pierwszej odcinka. Jest też książka, na której podstawie powstał serial, ale podobno jest słabsza niż to serialowe dzieło :) U mnie także pisałam szerzej o wrażeniach z tego serialu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam niestety czasu na nowe seriale. Musiałabym wydłużyć sobie dobę.

  OdpowiedzUsuń
 4. A miałam to oglądać i zapomniałam o tym serialu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aktualnie rozglądam się za nowym serialem i chyba właśnie znalazłam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o tym serialu, ale brzmi ciekawie, więc może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. nawet o nic nie słyszałam, ale fabuła mnie intryguje więc z chęcią bym obejrzała!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...