niedziela, 30 lipca 2017

serial "Hart of Dixie"

Tytuł: Hart of Dixie (Doktor Hart)

Rok: 2011- 2015
Sezony: 4
Gatunek: Dramat, komediaZoe Hart, mieszkanka Nowego Jorku i świeżo upieczona pani doktor, wszystko sobie poukładała. Po ukończeniu studiów medycznych chce podążyć śladami ojca i zostać kardiochirurgiem, jak on. Ale gdy jej marzenia się rozpadają, Zoe decyduje się przyjąć propozycję nieznajomego, Dra Harleya Wilkesa, żeby prowadzić z nim praktykę w Bluebell w Alabamie. Przybywszy na miejsce dziewczyna dowiaduje się, że Harley umarł i zapisał jej połowę swojej firmy w testamencie.

Po rozstaniu z chłopakiem i odmowie pracy w Nowym Jorku, Zoe przeprowadza się do małego miasteczka Blubell w Alabamie, aby pracować jako doktor rodzinny. Miała wielkie plany, ale nie wszystko poszło po jej myśli. Na miejscu czeka ją sporo niespodzianek, nowe zwyczaje, małomiasteczkowe plotki, sąsiedzi, którzy dbają o innych. Bohaterka popracuje nad swoim życiem i sercem, odkryje pewne kłamstwa, będzie zagubiona, poszuka swojego miejsca na ziemi i odkryje kim jest. 

„Dzisiaj jadę autobusem na jakieś zadupie.”

Serial ten jest niesamowicie lekki, przyjemny i ciepły, czasami zabawny (humor sytuacyjny, zabawny Wade), czasami są momenty dramatyczne. Zoe na miejscu mocniej zabije serce ku pewnemu przystojniakowi, znajdzie przyjaciół, ale i też zdobędzie wrogów- jak perfekcyjnie planującą Lemon, która uważa, że Zoe Hart jest tu po to, by zniszczyć jej życie.

"Hart of Dixie" to serial, który bawi i umila widzowi czas. Szybko wkręciłam się w jego oglądanie.
OCENA: 5/ 6


 


5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześnie o tym serialu. Szkoda, że mam tak mało czasu na wszystko, może bym wtedy zaczęła oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właściwie rzadko oglądam seriale, ale ten wydaje się ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie oglądam, ale dobrze, że umila czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serialu jeszcze nie oglądałam, do nadrobienia. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam czasu na seriale niestety, prędzej obejrzałabym jakiś dobry film :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...