środa, 26 czerwca 2013

High Five! - Moje plany czytelnicze na wakacje

HIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp...  Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. 

LINK dla zainteresowanych :)

Strasznie trudno wybrać mi pięć książek, które mam w planach ( w tym na wakacje), bo czy przeczytam zależy głównie od dostępności w mojej miejscowej bibliotece czy ewentualnie w formie ebooka- a  na lubimy czytać jako "chcę przeczytać" mam ponad 900 (sic!) książek i codziennie prawie dochodzą nowe, po przeglądaniu Waszych blogów, ale oto ranking:

- Beaton M.C. - seria kryminałów o Agatha Raisin

- Jodi Picoult- "Linia życia"

- Tess Gerritsen- "Prawo krwi"

- Olga Rudnicka- "Cichy wielbiciel"

- - "Na skraju ciszy"

Wybrałam takie lektury, ciekawe czy mi się uda? Znacie, coś szczególnie polecacie? A jakie są Wasze must read na tegoroczne wakacje?

8 komentarzy:

 1. Oprócz "Na skraju ciszy" czytałam wszystkie wymienione przez ciebie pozycje i szczególnie polecam ,,Cichego wielbiciela''. bardzo mnie zachwyciła ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam nic z twojej listy do przeczytania w wakacje, ale koleżanka czytała książki Tess i bardzo mi je polecała. Możliwe, iż jakąś w przyszłości przeczytam :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. "Linia życia" jest świetna, a pozostałych książek niestety nie znam. Planów czytelniczych jeszcze nie mam. Zobaczę co w lipcu będzie trzeba przeczytać w związku z wyzwaniami czytelniczymi i dostosuję do nich książki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. poczytaj serię o Arsenie Lupinie, jest świetna, stara jak świat i mi bardzo kojarzy się z wakacjami i książką przysypaną plażowym piaskiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje plany na wakacje to przeczytanie 'Hobbita' , 'Władców pierścieni', 'Harrego Pottera' :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Cichy wielbiciel" to całkiem dobra książka, autorka poruszyła ciekawy temat. Gerritsen bardzo lubię, ale akurat "Prawo krwi" średnio mi się podobało. Powieść Picoult polecam, świetnie się czyta. :) Ja nie robię jakiś szczególnych planów, zobaczę, co wpadnie mi w ręce. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam jedynie "Prawo krwi", ale podobała mi się bardziej "Osaczona" tej autorki. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...